مجموعه‌ای از ظروف کوهنوردی و مسافرتی با کیفیت خوب به شما امکان می‌دهد از غذاهای تازه پخته شده و غذاهای سالم در صعود و سفرتان لذت ببرید. مجموعه کارد و چنگال‌های سفری کوچک بسیار بادوام‌تر از چنگال‌ها و قاشق‌های پلاستیکی هستند. ضمن اینکه قابل استفاده مجدد هستند و با کیف‌های مخصوص حمل خود عرضه می‌شوند.

مجموعه‌های ظروف مسافرتی بسیار خوبی برای خرید در دسترس هستند، اما قبل از تصمیم‌گیری، موارد زیر را در نظر بگیرید.

ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و ساده و قدیمی ‌تنها گزینه شما برای غذا خوردن در سفر نیستند. ظروف مسافرتی امروزی از مواد بادوام‌تری ساخته شده‌اند و می‌توان آن‌ها را بارها و بارها شسته و دوباره استفاده کرد. متداول‌ترین مواردی که باید در خرید ظروف کوهنوردی در نظر بگیرید شامل موارد زیر است.

مواد اولیه: فولاد ضد زنگ، ست‌های کارد و چنگال از جنس استیل سبک، تیز و بسیار ساده تمیز می‌شوند. در حالی که آنهایی که محتوای نیکل بالاتری دارند مقاومت بسیار خوبی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارند.

بامبو، این مجموعه ظروف چوبی یک انتخاب محبوب میان ماجراجویان آگاه از محیط‌زیست است، سبک وزن، نازک و حمل آسان از ویژگی‌های آن است. آنها را می‌توان در آب داغ شسته شست و از مواد 100٪ طبیعی ساخته شده‌اند.

تعداد اقلام موجود در ست: حداقل، ست ظروف شما به چیزی برای برش و چیزی برای خوردن غذا نیاز دارد. در حالی که برخی از ست‌های ظروف مسافرتی با ترکیب سنتی قاشق، چنگال و چاقو ارائه می‌شوند، برخی دیگر شامل اقلام اضافی مانند چاپستیک، برس‌های تمیزکننده و حتی قابلمه‌های نمک و فلفل بسیار زیبا هستند.

اندازه و وزن: به دنبال ست‌هایی باشید که علاوه بر اینکه وزن بسیار کمی دارند جای بسیار کمی هم اشغال می‌کنند.

تمیز کردن: در کوهنوردی، ممکن است فقط به آب و صابون دسترسی داشته باشید. بنابراین بهتر است ظروفی را انتخاب کنید که به سادگی شسته می‌شوند و در برابر چندین بار شسته شدن مقاوم و با دوام هستند.

نمایش 1–16 از 254 نتیجه