درباره ما

درباره یاناکوه و فعالیت‌هایش بیشتر بدانید

کامل سفر کن

با همه‌ی روزمرگی های زندگی، سفر کردن از ساحل دریا تا رفیع‌ترین قله ها، لذتی وصف‌ناپذیر را برایمان به ارمغان می‌آورد. رشد چشمگیر پیشرفت‌های گردشگری که با زندگی و روابط اجتماعی هرروزه‌ی مردم عجین شده، توانسته بستری مناسب برای انتخاب بهترین خدمات و برنامه‌ریزی سفری راحت را فراهم کند.

hiking-spring-feat

خودتان را به چالش بکشید

فضای نوین گردشگری و ارتباطات، جمعی از علاقه مندان و متخصصین گردشگری، کوهنوردی و IT را برآن داشت تا گام های بزرگی را در راستای رسیدن به اهداف این جامعه علاقمند و ماجراجو با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی گردشگری و کوهنوردی یاناکوه فراهم نمایند.

تخصص، پشتکار، امید

فروشگاه اینترنتی یاناکوه در برگیرنده تولید، پخش، فروش، پشتیبانی، آموزش و پژوهش در ارتباط با کالاها و خدمات مرتبط با گردشگری، کوهنوردی، کمپینگ و… خواهد بود و در تلاش است تا افسانه ی یک فروشگاه منحصر بفرد و درخشان را به حقیقت تبدیل کند.

طبیعت_گردی

طبیعت‌گردی

از آن زمان که انسان برای شناخت محیط اطراف خود، شروع به سفر نمود، در واقع اولین سفرهای طبیعت گردی هم آغاز شدند. با این وجود صنعت گردشگری و طبیعت گردی تاریخ طولانی ندارد. جدای از آلاینده ها و آلودگی هایی که هر روز در زمین بیشتر می شوند، طبیعت روند زندگی خود را پیش گرفته و همچنان صحنه های بی نظیر و خیره کننده ای از حیات وحش و مناظر خود به وجود می آورد.

سفر-و-جهانگردی

سفر و جهانگردی

جهانگردی و سفر، در دنیای امروز تبدیل به یک دغدغه فکری مهم تبدیل شده است. با این حال همه کسانی که می خواهند جهانگردی را شروع کنند، ابتدا به فکر هزینه و پول سفر خود می افتند. همیشه فکر می کنیم که برای سفر باید یک عالمه پول داشته باشیم و چون نداریم، قید سفر را می زنیم. یا به این نتیجه می رسیم که باید مدت بسیار طولانی پول هایمان را پس انداز کنیم تا برای جهانگردی و سفر توانایی مالی را داشته باشیم.

کوهنوردی

کوهنوردی

پیمایش مسیرهای فنی در کوهستان، با استفاده از ابزارهای فنی و درگیر شدن با مسیرهای سنگی و یخی را کوه‌نوردی می‌نامند. کوه‌پیمایی به معنای راه‌پیمایی در کوه است و با کوه‌نوردی تفاوت دارد. به بالا رفتن یا پایین آمدن به صورت پیاده از ارتفاعات طبیعی کوه‌پیمایی گفته می‌شود. کوه: به ارتفاعات بیش از ۶۰۰ متر از زمین‌های اطراف هر منطقه کوه گفته می‌شود. قله: بلندترین قسمت هر کوه را قله می‌گویند.

سنگنوردی

سنگنوردی

سنگ‌نوردی یا صخره‌نوردی گونه‌ای فعالیت است که فرد با استفاده از طناب و ابزار فنی ویژه به بالا و پایین رفتن یا حرکت افقی بر روی صخره‌های طبیعی یا دیواره‌های سالنی می‌پردازد. سنگ‌نوردی در طبیعت صعود در مسیرهای بسیار کوتاه (تا ۱۵ حرکت) بروی تخته سنگ‌های کوتاه که لازمه ان استفاده از مهارت است. در بولدرینگ حمایت با طناب انجام نمی‌شود و در عوض از تشک‌های مخصوص به نام بولدرینگ پد (bouldering pad) استفاده می‌شود.

دره-نوردی

دره‌نوردی

دره‌نوردی (انگلیسی: Canyoning‎) به پیمایش ژرف‌دره‌ها گفته می‌شود که ممکن است روش‌ها و ورزش‌های دیگری مانند پیاده‌روی، صعود ورزشی، پرش از ارتفاع، شنا نیز در آن به کار رود. اگرچه گاهی به صعودهای غیرفنی مانند پیاده‌گردی در طول دره، نیز دره‌نوردی گفته می‌شود اما این اصطلاح به‌طور خاص به فرودهای فنی گفته می‌شود که در آن از تجهیزات و ابزارهایی مانند طناب و … استفاده می‌شود.

غار-نوردی

غارنوردی

غارنوردان آماتور کسانی هستند که به این فن بیشتر از جنبه ورزشی نگاه می‌کنند. امروزه تعداد این غارنوردان از غارنوردان حرفه‌ای بیشتر است و اکثر غارهای جدید توسط این افراد کشف می‌شود. به‌طور کلی غارنوردی آماتور بیشتر در میان کوهنوردان رایج است. بسیاری از غارنوردان آماتور به خاطر علاقه خاصی که در طی سال‌ها غارنوردی به این فن پیدا می‌کنند تبدیل به غارنوردان حرفه‌ای می‌شوند و در بعضی از رشته‌های آن تجربه‌های زیادی کسب می‌کنند.

با یاناکوه

کامل سفر کن

برند معتبر
0
خریدار وفادار
0 +
سال تجربه
0
محصول
0

company value

challenge yourself

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget bibendum dolor, fermentum pellentesque enim. Nam ac maximus neque. Duis vitae quam non enim convallis mollis non quis mauris. In malesuada dignissim enim, ac lacinia libero molestie posuere. Fusce tempus tellus non mattis porttitor