تجهیزات جانبی گردشگری اغلب به عنوان یک جز کوچک در نظر گرفته می‌شوند، اما در واقع عناصر ضروری یک سفر موفق و به یادماندنی هستند.

به عنوان مثال، پتوی نجات شما را از شب‌های سرد نجات می‌دهد. حوله‌ای که به سرعت رطوبت را جذب کرده و در مدت کوتاهی خشک می‌شود، ضروری است و البته یک بطری آب برای در دسترس و سالم نگه داشتن نوشیدنی شما عالی خواهد بود.

کلیدهای مخصوص، قفل و زنجیر به اطمینان از ایمنی کوله‌پشتی شما کمک می‌کند. علاوه بر این، ما نمی‌توانیم سفر بدون بسته‌های بهداشتی مختلف را تصور کنیم که به شما امکان می‌دهد در طول ماجراجویی خود احساس تازگی و تمیزی داشته باشید.

مواد ضدعفونی‌کننده مختلف، کیت‌های بهداشت دهان، حوله و دستمال جز آنهاست.

جز جدایی‌ناپذیر سفر نیز جعبه کمک‌های اولیه است. در فروشگاه‌ یاناکوه جعبه‌های کمک‌های اولیه با انواع وسایل مختلف، پتو، کمپرس، موچین، نوار، باندها و بانداژها را خواهید یافت.

لوازم فنی از جمله چاقوی کوهنوردی، کبریت بنزینی، انبردست و ابزار همه کاره، آتش زنه و… نیز بسیار ضروری است.

غذای خشک یا غذای کوهنوردی می‌تواند بهترین انتخاب برای سفر باشد. چون به سرعت آماده شده و انرژی از دست رفته شما را برمی‌گرداند.

از دیگر تجهیزات جانبی ضروری تجهیزات روشنایی است که در شب شما را از خطر دور نگه داشته و همچنین باعث می‌شود از آرامش شب در دل طبیعت نیز لذت ببرید. این تجهیزات مثل لامپ چادر و هد‌لامپ برای کمپینگ و پیاده‌روی در طبیعت مناسب و ضروری است.

نمایش 1–16 از 109 نتیجه