ورود / ثبت نام
خوش آمدید
یک روز ضمانت بازگشت
پرداخت آسان
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال رایگان
تضمین بهترین قیمت
اخبار

گزارش تصویری چهارمین مجمع باشگاه کوهنوردی آرش

مجمع سالانه بررسی عملکرد کارگروه های باشگاه کوهنوردی آرش اصفهان در تاریخ 13 آبان با حضور کادر اجرایی و کوهنوردان برگزار گردید.

پیمایش زمستانه خط الراس شمالی تا مرکزی جوپار

کمتر کوهنوردی است که با نام جوپار این رشته کوه با عظمت و پر صلابت مرکزی ایران آشنایی نداشته باشد رشته کوهی با دیوارهای بلند و دهلیزهای مخوف که وصف آن تنها پس از دیدارش مقدور است خط الراس جوپار در قالب مجموعه قله های به هم پیوسته به شکل نعل اسب از منطقه تیگران واقع در جنوب شرقی ماهان آغاز و تا دهنه تنگ گلو ادامه می یابد. فضای میانه نعلی شکل به طول تقریبی 55 کیلومتر در 30 کیلومتری جنوب شرقی کرمان واقع شده است .

تفاهم نامه دوجانبه فروشگاه یاناکوه و باشگاه کوهنوردی اژکهن

تفاهم نامه فروشگاه یاناکوه با باشگاه کوهنوردی اژکهن، صبح یکشنبه 16 مهرماه در فروشگاه یاناکوه به امضای جناب آقای حمیدرضا تسلیمی مدیریت فروشگاه یاناکوه و جناب آقای کیوان زمانی، مدیریت باشگاه کوهنوردی اژکهن به منظور هماهنگی جهت فعالیت های مشترک رسید و توافقات لازم انجام گردید.

تفاهم نامه دوجانبه فروشگاه یاناکوه و باشگاه کوهنوردی اسپروز

تفاهم نامه فروشگاه یاناکوه با باشگاه کوهنوردی اسپروز، صبح یکشنبه 16 مهرماه در فروشگاه یاناکوه به امضای جناب آقای حمیدرضا تسلیمی مدیریت فروشگاه یاناکوه و جناب آقای علی سلیمیان، مدیریت باشگاه کوهنوردی اسپروز به منظور هماهنگی جهت فعالیت های مشترک رسید و توافقات لازم انجام گردید.

خرید سریع و آسان

اپلیکیشن و ربات تلگرام

 

نکاتی در خرید و نگهداری کیسه خواب

نکاتی در خرید و نگهداری کیسه خواب

کیسه خواب نه تنها برای کوهنوردی در ارتفاع بلکه برای هر فعالیت طبیعت گردی نیز به کار می رود. از این رو وسیله ای بسیار پر کاربرد در کمپینگ طبیعت به شمار می رود.
مشکلات بینایی در صعود به ارتفاعات بلند

مشکلات بینایی در صعود به ارتفاعات بلند

ارتفاع همانطور که می دانیم برای بدن انسان مخاطراتی ایجاد می کند. یکی از اندام هایی که در ارتفاع به مشکل بر می خورد چشم و دستگاه بینایی انسان است. یکی از حاد ترین موارد مشکلات بینایی در صعود به ارتفاعات بلند است که خود شامل چندین نوع اختلال در بینایی افراد است.
روشهایی برای کاهش تاثیر ارتفاع بر بدن کوهنوردان

روشهایی برای کاهش تاثیر ارتفاع بر بدن کوهنوردان

ارتفاع به طور طبیعی اختلالاتی در بدن انسان ایجاد می کند. اما می توان با روشهایی این اختلالات را کم تر و کم اثر تر کرد. در این مطلب روشهایی برای کاهش تاثیر ارتفاع بر بدن کوهنوردان را اشاره می نماییم که می تواند باعث بهبود عملکرد این ورزشکاران و حفظ سلامت آن ها شود.
تنظیم کوله پشتی برروی بدن

تنظیم کوله پشتی برروی بدن

همواره گفته می شود که باید در خرید کوله پشتی دقت شود که از نظر ارگونومی مناسب بدن فرد باشد و خوب به روی بدن وی بنشیند. همچنین باید به لحاظ اندازه برای ابعاد بدن فرد مناسب باشد.
ﺑﻘﺎ در ﺷراﯾط ﺑﺣراﻧﯽ ﮐوه

ﺑﻘﺎ در ﺷراﯾط ﺑﺣراﻧﯽ ﮐوه

آﺳﯾب و ﺣﺎدﺛه ﻣﯽ ﺗواﻧد ﺑرای ھر ورزﺷﮑﺎری ﭘﯾش ﺑﯾﺎﯾد. طﺑﯾﻌﺗﺎ در ﮐوھﺳﺗﺎن ﮐه ﻣﺣﯾط ﮐﻧﺗرل ﺷده ﻧﯾﺳت، اﺣﺗﻣﺎل ﺣﺎدﺛه و آﺳﯾب ﺑرای ﮐوھﻧوردان را ﺑﯾﺷﺗر ﻧﯾز ﻣﯽ ﮐﻧد. اﻟﺑﺗه اﺳﺗﻔﺎده از وﺳﺎﯾل و ﺗﺟﮭﯾزات ﮐوھﻧوردی ﻣﯽ ﺗواﻧد درﺻد اﺣﺗﻣﺎل اﯾن ﺣوادث و آﺳﯾب ھﺎ را ﮐم ﮐﻧد. ﺧوﺷﺑﺧﺗﺎﻧه اﯾن وﺳﺎﯾل در ﮐﺷور ﻣﺎ ﻧﯾز ﻣوﺟود اﺳت