ورود / ثبت نام
خوش آمدید
یک روز ضمانت بازگشت
پرداخت آسان
ضمانت اصل بودن کالا
ارسال رایگان
تضمین بهترین قیمت
اخبار

گزارش تصویری پیمایش دره های بوچیر، هزار دروازه و درزو

پیمایش موفقیت آمیز دره های بوچیر، هزار دروازه و درزو توسط باشگاه کوهنوردی اسپروز

تسلیت به جامعه دره نوردی ایران

سه تن از دره نوردان اصفهان آقایان مهدی شاهی ،علی هدایتی و امین شفیعی بر اثر سانحه در آبشار تنگ تامرادی در استان کهگیلویه و بویر احمد جان به جان آفرین تسلیم نمودند.

دیدار با عظیم قیچی ساز و سعید میرزایی دو هیمالیا نورد بزرگ ایران

دیدار اعضای باشگاه کوهنوردی آرش اصفهان، قبل از صعود به قله آرارات با آقایان عظیم قیچی ساز و سعید میرزایی دو هیمالیا نورد بزرگ ایران

یاناکوه، نماینده انحصاری برند بلو واتر (BuleWater) در اصفهان

آغاز فروش محصولات بلو واتر (BuleWater) در اصفهان با نمایندگی انحصاری فروشگاه یاناکوه

خرید سریع و آسان

اپلیکیشن و ربات تلگرام

 

نکاتی در خرید و نگهداری کیسه خواب

نکاتی در خرید و نگهداری کیسه خواب

کیسه خواب نه تنها برای کوهنوردی در ارتفاع بلکه برای هر فعالیت طبیعت گردی نیز به کار می رود. از این رو وسیله ای بسیار پر کاربرد در کمپینگ طبیعت به شمار می رود.
مشکلات بینایی در صعود به ارتفاعات بلند

مشکلات بینایی در صعود به ارتفاعات بلند

ارتفاع همانطور که می دانیم برای بدن انسان مخاطراتی ایجاد می کند. یکی از اندام هایی که در ارتفاع به مشکل بر می خورد چشم و دستگاه بینایی انسان است. یکی از حاد ترین موارد مشکلات بینایی در صعود به ارتفاعات بلند است که خود شامل چندین نوع اختلال در بینایی افراد است.
روشهایی برای کاهش تاثیر ارتفاع بر بدن کوهنوردان

روشهایی برای کاهش تاثیر ارتفاع بر بدن کوهنوردان

ارتفاع به طور طبیعی اختلالاتی در بدن انسان ایجاد می کند. اما می توان با روشهایی این اختلالات را کم تر و کم اثر تر کرد. در این مطلب روشهایی برای کاهش تاثیر ارتفاع بر بدن کوهنوردان را اشاره می نماییم که می تواند باعث بهبود عملکرد این ورزشکاران و حفظ سلامت آن ها شود.
تنظیم کوله پشتی برروی بدن

تنظیم کوله پشتی برروی بدن

همواره گفته می شود که باید در خرید کوله پشتی دقت شود که از نظر ارگونومی مناسب بدن فرد باشد و خوب به روی بدن وی بنشیند. همچنین باید به لحاظ اندازه برای ابعاد بدن فرد مناسب باشد.
ﺑﻘﺎ در ﺷراﯾط ﺑﺣراﻧﯽ ﮐوه

ﺑﻘﺎ در ﺷراﯾط ﺑﺣراﻧﯽ ﮐوه

آﺳﯾب و ﺣﺎدﺛه ﻣﯽ ﺗواﻧد ﺑرای ھر ورزﺷﮑﺎری ﭘﯾش ﺑﯾﺎﯾد. طﺑﯾﻌﺗﺎ در ﮐوھﺳﺗﺎن ﮐه ﻣﺣﯾط ﮐﻧﺗرل ﺷده ﻧﯾﺳت، اﺣﺗﻣﺎل ﺣﺎدﺛه و آﺳﯾب ﺑرای ﮐوھﻧوردان را ﺑﯾﺷﺗر ﻧﯾز ﻣﯽ ﮐﻧد. اﻟﺑﺗه اﺳﺗﻔﺎده از وﺳﺎﯾل و ﺗﺟﮭﯾزات ﮐوھﻧوردی ﻣﯽ ﺗواﻧد درﺻد اﺣﺗﻣﺎل اﯾن ﺣوادث و آﺳﯾب ھﺎ را ﮐم ﮐﻧد. ﺧوﺷﺑﺧﺗﺎﻧه اﯾن وﺳﺎﯾل در ﮐﺷور ﻣﺎ ﻧﯾز ﻣوﺟود اﺳت