ورود / ثبت نام
خوش آمدید

کیسه خواب سفری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

حبیب کمال  1397/03/28 

اشتراک گذاری: 

حتما بخشی از سفر را خواب تشکیل می دهد. از این روست که اگر قرار است به شهری برویم، شرایط مناسب اتاق خواب هتل برای ما مهم است. در سفرهای درون طبیعت که به صورت کمپینگ انجام می شود قطعا توقع شرایط لوکس وجود ندارد. اما برای داشتن شرایط خواب مناسب، باید کیشه خواب مناسب و پتوی سفری به همراه داشت. کیسه خواب سفری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

واضح است که کیسه خواب یکی از مهمترین وسیله های سفر است، به طوری که حتی اگر شما چادر هم داشته باشید باز هم کیسه خواب دارای اولویت بالایی می باشد. از همین رو با توجه یه تعدد کیسه های خواب شما می توانید به راحتی یکی از آنها را انتخاب کنید و سفری راحت و با آسایشی را داشته باشید. کیسه خواب های به دو دسته جنس پر و الیاف تقسیم می شوند.

دسته اول کیسه های خوابی هستند که جنس آنها از پر تشکیل شده و محبوبیت زیادی بین کوه نوردان و افرادی که به مناطق مرطوب سفر می کنند، دارا است. این کیسه خواب ها خیال شما را بابت نفوذ رطوبت راحت کرده و باعث می شود خوابی راحت داشته باشید به اصطلاح می گویند که بهترین عایق ممکن برای جذب رطوبت هستند

دسته دوم کیسه خواب هایی هستند که جنس آنها از الیاف تشکیل شده است، به مراتب نسبت به کیسه خواب های پر بهتر هستند، دلیلش هم این است که رطوبت را به سختی جذب می کنند و قابلیت عایق بودن بیشتری نسبت به کیسه خواب پر دارا است. نکته خوب دیگری که وجود دارد این است که این نوع از کیسه خواب سریع خشک می شود و برای سفرهای بعدی شما آماده است

در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه امکان خرید آنلاین بهترین وسایل کمپینگ سفر و از جمله پتو و کیسه خواب سفری از هر نوعی که مدنظر باشد را برای شما مهیا کرده ایم تا بهترین ها را بتوانید آنلاین انتخاب کرده و سفارش دهید.


نظرات کاربران
ارسال نظر