ورود / ثبت نام
خوش آمدید

کلاه ایمنی کار در ارتفاع چه ویژگی هایی دارد؟

حبیب کمال  1397/03/19 

اشتراک گذاری: 

کار در ارتفاع علاوه بر داشتن خطرات، سختی های فراوانی نیز به همراه دارد. برای کم کرد خطرها و سختی های این کار، وسایل ویژه ای هستند که به کمک افراد می آیند. یکی از این وسایل بسیار ضروری برای کار در ارتفاع کلاه ایمنی ویژه کار در ارتفاع است. اما کلاه ایمنی کار در ارتفاع چه ویژگی هایی دارد؟

یک کلاه ایمنی کار در ارتفاع اول از همه به حفظ جان کسی که در حال کار است توجه دارد. یک کلاه ایمنی باید بدون ایجاد مزاحمت در حین استفاده، کاربر را در مقابل ضربه و سقوط اشیاء محافظت نماید. این کلاه ها دارای مقاومت بالایی بوده و جهت تامین نیازهای حرفه ای طراحی شده اند. روی کلاه های ایمنی مذکور می توان محافظ چشم و گوش را نیز نصب نمود.

راحتی کاربر در هنگام استفاده از کلاه مهم است. سیستم نوار کشی تعلیقی و هدبند فومی ضخیم داخل کلاه، باعث ایجاد حداکثر میزان راحتی برای کاربر می شود.

بند چانه کلاه برای کاهش خطر افتادن کلاه در نتیجه برخورد با اشیاء و نیروی ضربه در حین سقوط طراحی شده است و در کلاه های ایمنی قرار گرفته است. روی این کلاه ها می توان چراغ پیشانی را نیز سوار کرد. زیرا با داشتن چراغ دقت کار در ارتفاع بالا رفته و از اشتباهات کاری و همچنین اشتباهاتی که شاید خود کارگر را به خطر بیندازند کاسته می گردد.

ما در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه، بهترین و با کیفیت ترین وسایل کار در ارتفاع از جمله کلاه ایمنی ویژه کار در ارتفاع را گرد آورده ایم تا سفارشی راحت داشته و کالای مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت در محل خودتان دریافت فرمایید. با خرید اینترنتی از این سایت، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های خود می توانید تجربه ای بی نظیر از خرید اینترنتی را نیز داشته باشید.


نظرات کاربران
ارسال نظر