ورود / ثبت نام
خوش آمدید

کفش سنگ نوردی سالنی چه ویژگی هایی دارد؟

حبیب کمال  1397/03/30 

اشتراک گذاری: 

سنگ نوردی سالنی به علت استفاده از وسایل امن و تحت کنترل بودن شرایط بسیار امن تر و ایمن تر از سنگ نوردی در طبیعت است. در مورد سنگ نوردی سالنی مهم ترین وسیله ای که به کار سنگ نورد می آید و در حرکت و چابکی وی تاثیر دارد کفش مناسب است. ابتدا باید بدانیم کفش سنگ نوردی سالنی چه ویژگی هایی دارد؟

اولین مشخصه کفش سنگ نوردی این است که همه کفش های سنگ نوردی لاستیکی سخت و چسبناک در قسمت زیر کفش و نوار کناری دارند که دارای کیفیت های مختلفی هستند . تفاوت نسبی مشخصات لاستیک ها بسیار کم است . لاستیک های سخت برای مسیرهای لبه ای و برآمدگی های کوچک استفاده می شود . لاستیک های نرم و با انعطاف بیشتر، دارای چسبندگی بیشتر و برای استفاده در مسیرهای اصطکاکی و سطح های صاف به کار گرفته می شود.

کف کفش های سنگ نوردی، فقط چند میلی متر ضخامت دارد . ضخامت تخت کفش بستگی دارد به مقدار استحکام و یا انعطاف پذیری که از کفش انتظار می رود کفش های اصطکاکی کف نازک و نرم دارند.

لایه ای که بین کف کفش و زیره قرار می گیرد میان زیره نام دارد. . کفش به وسیله این قطعه است که حالت خود را حفظ می کند.  این لایه نوعی مواد شیمیایی است که در ابتدا با حرارت آنرا در کف کفش قرار می دهند و کفش را پرس می کنند . با این عمل مواد شکل لازم را می پذیرد. بعد از سرد شدن شکل قالب اصلی را در خود حفظ می کند به این صورت که در زمان استفاده از کفش ، لایه میانی از بهم ریختن شکل ظاهری جلوگیری می کند.

حال با شناخت ویژگی های کفش سنگ نوردی سالنی خوب، می توانید با کمک امکانات ویژه سایت ما، فروشگاه اینترنتی یاناکوه، از میان بهترین کفش های سنگ نوردی سالنی که در سایت ما ارائه شده، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کرده و آنلاین سفارش دهید.


نظرات کاربران
ارسال نظر