ورود / ثبت نام
خوش آمدید

کفش ترکینگ مناسب برای سفر

حبیب کمال  1397/04/09 

اشتراک گذاری: 

برای سفرهای به دل طبیعت و کوه و جنگل، معمولا از وسایل و کفش و کوله خاصی بهره می برند که بنا بر نوع سفر متفاوت است. کفش ترکینگ مناسب برای سفر یکی از این نوع کفش هاست که در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه نیز برای فروش قرار گرفته است و در این مطلب به معرفی بیشتر آن می پردازیم.

لازم  است ابتدا کفش ترکینگ را معرفی اجمالی نماییم. اصولا کفش کوه به حساب نمی آید. به نوعی این کفش، کفش پیاده روی محسوب می شود. مثلا در مسیر اسالم به خلخال می توان در دل طبیعت با این گونه کفش قدم نهاد و بسیار برای همچین مسیری با ویژگی های آن مناسب می باشد.. زیرا هم مسیر فرعی دارد هم ممکنه از از داخل آب عبور نمایید. این کفش ها مقاومت حرارتی زیادی ندارند اما ضد آب هستند و آب به داخل کفش نفوذ نکرده و پای شما را خیس نمی کند.

دیدن مناطق زیبا و بکر از علایق بسیاری افراد به حساب می آید. برخی مقاصد هستند که شما برای رسیدن به آنها ناگزیر به پیاده روی هستید و به دلایل مختلف باید مسافتی را پیاده طی کنید. در این سفرها آنچه که بیش از همه اهمیت خود را نشان می دهد، کفش است که مهم ترین نقش را در خوشایند یا ناخوشایند بودن این نوع سفرها بازی می کند. کفش مناسب به شما این امکان را می دهد که با آمادگی بیشتری پیاده روی کنید و از لحظه لحظه ی سفر خود لذت ببرید.

کفش ترکینگ مناسب باید قابل استفاده در زمین های ناهموار باشد. مسیر های طبیعی می توانند پر از سنگ و سنگلاخ باشند پس کفش روزمره ی شما دیگر نمی تواند کارآیی داشته باشد. همچنین باید بتوانند به خوبی از پا محافظت کنند. کف کفش های پیاده روی به گونه ای ساخته شده که در برابر شن، ماسه، گل و ... مقاوم باشند و شما را از آسیب ها حفظ کنند. همچنین در برخورد با سنگ، چوب و موانع مختلف همچون یک سپر عمل کرده و جراحات را به حداقل می رسانند.


نظرات کاربران
ارسال نظر