ورود / ثبت نام
خوش آمدید

کفش اسکی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

حبیب کمال  1397/03/19 

اشتراک گذاری: 

اسکی به عنوان یک ورزش لوکس که بشدت به وسایل مخصوص وابسته است شناخته می شود. این وسایل از چوب و لباس اسکی گرفته و تا کفش اسکی را شامل می شوند. در این مطلب قصد داریم به کفش اسکی اشاره نماییم. ابتدا باید بدانیم کفش اسکی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری به اشتباه چوب اسکی را مهم ترین وسیله این ورزش می دانند. البته مهم می باشد. اما اهمیت آن به اندازه کفش اسکی نیست. کفش اسکی نقش انتقال نیرو بین اجزای مختلف را برای اسکی باز بر عهده دارد. . به عنوان مثال یک خودرو سرعت و قدرت مناسبی را دارا است. اما مشکل آن اتصال نامناسب بین میل گاردان ماشین بین موتور و چرخ ها می باشد. از این رو این نیروی زیاد موتور به خوبی منتقل نمی شود. کفش اسکی نامناسب هم همین رویه را می تواند داشته باشد.

حال با شناخت ویژگی های کفش اسکی مناسب می توانید با استفاده از امکانات بی نظیر سایت یاناکوه بهترین گزینه های مناسب خودتان را از سایت ما یعنی فروشگاه اینترنتی یاناکوه سفارش داده و در محلتان دریافت فرمایید. با خرید اینترنتی از این سایت، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های خود می توانید تجربه ای بی نظیر از خرید اینترنتی را نیز داشته باشید.

حال به فاکتورهای انتخاب و خرید کفش اسکی مناسب می پردازیم. اولین مورد اینکه اندازه لایه داخلی کفش برای سایز دقیق پا چگونه می باشد. دوم مورد نیز این است که فلکس کفش چگونه باید نسبت به سطح اسکی تعیین شود. به عنوان مثال کفش اسکی که ۲ سایز بزرگتر است و فلکس آن برای سطح اسکی فرد مورد نظر پایین است نامناسب می باشد و به پا آسیب رسانده و مثلا ناخن انگشتان پای اسکی باز را می تواند سیاه کند. کفش اسکی مناسب تنها باعث جلوگیری از آسیب به پای ورزشکار نمی شود بلکه در بهتر شدن اسکی وی نیز نقش بسزایی دارد.


نظرات کاربران
ارسال نظر