ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های کیف کمری کوهنوردی

حبیب کمال  1397/03/31 

اشتراک گذاری: 

برای کوه نوردی وسایل بسیار زیادی ضروری است. یکی از وسایلی که بسیاری از کوهنوردان همراه می برند، کیف کمری است. اما ویژگی های کیف کمری کوهنوردی چیست و دقیقا چه کاربردی دارد؟ پاسخ آن در ادامه مطلب ارائه خواهد شد.

هر کوهنورد باید وسایل ضروری و سبک و کوچکی که لازم است دم دست باشند را در کیف کمری قرار دهد. یکی تز این وسایل ضروری مدارک شناسایی شخصی یا قرص های ضروری در صورت داشتن بیماری خاص است. گوشی موبایل را نیز می توان در داخل کیف کمری فرار داد. وسایلی که درون کیف کمری ها قرار می گیرند از امنیت بالاتری نسبت به جیب ها برخوردار هستند. از این رو باید تمام وسایل ارزشمند مانند پول و کارت بانکی و کارت شناسایی را در آن قرار داد.

معمولا جنس پارچه ای که در آن ها بکار برده می شود بسیار مقاوم می باشد و از طول عمر بالایی برخوردار هستند. همچنین در روی این محصولات از دو زیپ برای باز و بسته کردن کیف کمری استفاده می شود. کمری این کیف قابل تنظیم بوده و می تواند بر اساس سایز کمر افراد تغییر داده شود. معمولا جایی برای وصل کردن کلید نیز در این کیف ها موجود است.

ورزشکاران و صنعت کاران معمولا برای انجام فعالیت های خود از کیف کمری کمک می گیرند و استفاده از این کیف ها همه روزه بیشتر می شود. این کیف ها در رنگ ها و قیمت های متفاوتی در بازار موجود می باشند و تنوع بالایی دارند.

با شناخت ویژگی های کیف کمری کوهنوردی حال می توانید از میان گزینه های پر تعداد و با کیفیت موجود در سایت ما، فروشگاه اینترنتی یاناکوه، هر یک را که برای خود مناسب تر می بینید را انتخاب کرده و بدون اتلاف وقت در بازار، به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.


نظرات کاربران
ارسال نظر