ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های کوله پشتی مناسب اسکی

حبیب کمال  1397/03/23 

اشتراک گذاری: 

کوله پستی از وسایل ضروری سفر می باشد. این سفر می تواند گردش در طبیعت یا حتی کوهنوردی حرفه ای باشد. اسکی بازان حرفه ای نیز معمولا کوله پشتی به همراه دارند. از این رو قصد داریم به معرفی ویژگی های کوله پشتی مناسب اسکی بپردازیم. لازم به ذکر است کوله پشت های مناسب اسکی که در بازار به ندرت یافت می شود را می توانید از سایت ما، فروشگاه اینترنتی یاناکوه تهیه فرمایید. حسن این کار برای شما این است که بدون اتلاف وقت در بازار، از میان گزینه های پرتعداد و با کیفیت موجود در سایت ما انتخاب راحتی خواهید داشت و کوله پستی را در محل خودتان دریافت خواهید نمود.

همان طور که می دانیم کوله پشتی ها سایز ها و حجم های مختلفی دارند. برای مصرف اسکی بازان، کوله پشتی هایی با حجم خاص مناسب می باشد که اشاره می نماییم.

در اندازه های 20 تا 45 لیتر مناسب برای برنامه های یک روزه و چند روزه می باشد . سبک ، مقاوم ، کم حجم و قابلیت نصب اسکی به روی کوله از خصوصیات مهم کوله های اسکی کوهستان است.

انتخاب اسکی بستگی به سبک استفاده ، قد، وزن و توانایی فرد و ویژگی های اسکی از جمله پهنا و انعطاف پذیری دارد . همانطور که انتخاب چوب اسکی بر اساس تناسب با ابعاد بدن اسکی باز انجام می شود، در خرید کوله پشتی اسکی نیز این فاکتور باید در نظر گرفته شود.

داشتن روکش ضد آب نیز برای کوله های مناسب اسکی بسیار ضروری می باشد. به طور کلی در کوهستان اگر فکر می کنید که در سفرتان احتمال بارش باران یا برف وجود دارد این گزینه برایتان بسیار مناسب خواهد بود. خیلی واضح است که در محل پیست اسکی هم برف وجود دارد و هم معمولا در فصول سرد سال که اسکی انجام می شود احتمال بارش برف زیاد می باشد. پس داشتن روکش ضد آب برای کوله اسکی لازم است.


نظرات کاربران
ارسال نظر