ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های چمدان چرخدار سفری مناسب

حبیب کمال  1397/03/26 

اشتراک گذاری: 

برای رفتن به سفر به هر صورتی اعم از زمینی، هوایی، دریایی و حتی سفرهای طبیعت گردی به کیف و چمدان سفری نیاز داریم. چمدان های چرخدار محبوب ترین و پر مصرف ترین انواع چمدان هستند. در این مطلب به ویژگی های چمدان چرخدار سفری مناسب اشاره می نماییم.

اولا باید عرض کنیم یک چمدان بر اساس وزن و حجمش برای برخی افراد می تواند مناسب بوده و برای برخی دیگر نامناسب باشد. از این رو این معیارهایی که ما اشاره خواهیم کرد کلی بوده و در هنگام خرید هر شخص باید شرایط و ویژگی های جسمی خود را نیز در نظر بگیرد و انتخاب نماید.

ابتدا از آنجا که هر چمدان کاربری ویژه ای دارد بهتر است نوع نیاز خود و تعداد افرادی که قصد استفاده از چمدان را دارند مشخص کنید. برخی افراد اکثرا تنها سفر می کنند و یا اصلا سبک سفر می کنند که برای این دسته از افراد چمدان های کوچک تک نفره یا حتی ساک های سفری توصیه می شود.

نکته مهم دیگر توجه به تعداد چرخ های چمدان است. برای چمدان های بزرگ تر داشتن چهار چرخ امکان حرکت را راحت تر می کند.

نکته دیگری که اشاره می کنیم این است که به دسته چمدان توجه کنید. دسته ساک و چمدان بهتر است بلند باشد، زیرا دسته کوتاه حمل و نقل را دشوارتر می کند. بند باریک هم کار جابه جایی را سخت خواهد کرد.

در آخر عرض می کنیم که حتما چمدان قفل دار بخرید. البته روی چمدان هایی که قفل ندارد، یک قفل به عنوان هدیه به خریدار می دهند. پس از قطعیت در تمام موارد نسبت به تست کردن قفل اقدام کنید تا چمدان ایراد دار خریداری نکنید.

مفتخریم اعلام کنیم برای خرید چمدان چرخدار سفری لازم نیست وقت زیادی در بازار بگذرانید و می توانید با مراجعه به سایت ما یعنی سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه، از میان گزینه های متعدد و باکیفیت موجود در سایت، بهترین گزینه را انتخاب کرده و آنلاین خرید فرمایید.


نظرات کاربران
ارسال نظر