ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های هارنس کار در ارتفاع

حبیب کمال  1397/03/22 

اشتراک گذاری: 

کار در ارتفاع بسیار سخت و خطرناک است و کاملا برای ایمنی کارکنان به وسایل ایمنی و کمکی نیاز است. از این رو به معرفی وسایل ایمنی و کمکی کار در ارتفاع می پردازیم. هارنس یا کمربند کار در ارتفاع یکی از واجب ترین موارد و وسایل مورد نیاز است. در این مطلب به معرفی ویژگی های هارنس کار در ارتفاع می پردازیم.

همان طور که عرض شد کمربند ایمنی کار در ارتفاع یا هارنس از ضروری ترین وسایل ایمنی و حفاظت فردی کارکنان در ارتفاع محسوب می شود که برای حفاظت از اشخاص مشغول به کار در ارتفاع طراحی و ساخته شده است. کمر بند ها به 3 دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

دسته اول کمر بندها یا کلاس A کمربند هایی هستند که فقط مجهز به تسمه برای دور کمر و برای کار در ارتفاع سه فوت ساخته شده اند.

دسته دوم  کمر بندها یا کلاس B شامل کمربند هایی هستند که علاوه بر کمربند به جلیقه هم مجهز هستند. به این نوع کمربند ، کمربند فول بادی یا هارنس هم گفته می شود.

دسته سوم کمربندها یا کلاس C علاوه بر کمربند و جلیقه به دور پا هم انداخته می شوند و برای استفاده در بلند مدت گزینه ی خوبی به شمار می آیند.

هارنس یا کمربند کار در ارتفاع را از فروشگاه های محدودی می توان تهیه کرد و زیاد در بازار موجود نیست. از این رو و برای راحتی کار شما، این وسیله و سایر وسایل کار در ارتفاع را در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه یک جا در اختیار شما قرار می دهیم تا به راحتی انتخاب فرموده و اینترنتی خرید فرمایید. با خرید اینترنتی از این سایت، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های خود می توانید تجربه ای بی نظیر از خرید اینترنتی را نیز داشته باشید.


نظرات کاربران
ارسال نظر