ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های لباس غواصی مناسب

حبیب کمال  1397/03/29 

اشتراک گذاری: 

یک غواص برای شنای راحت در عمق و سطح آب و نیز محافظت از بدنش نیاز به امکانات ویژه ای دارد که بدیهی ترین آنها لباس غواصی است. اما ویژگی های لباس غواصی مناسب چیست؟ پاسخ به این سوال در دستور کار ما در این مطلب قرار دارد. همچنین لازم است اشاره کنیم لباس و تجهیزات غواصی را می توانید از سایت ما یعنی فروشگاه اینترنتی یاناکوه به صورت آنلاین تهیه فرمایید.

لباس غواصی نباید زیاد سنگین باشد و همچنین نباید حرکات غواص را محدود کند. از طرفی باید مقاوم هم باشد و با برخورد با هر شیء در زیر آب یا محل هایی که کار می کند مانند دکل های نفتی پاره نشود. لباس های غواصی از جنس ها و کیفیت ها و برند های مختلفی وجود دارد و طبعا با یکدیگر اختلاف قیمت نیز دارند. اما یک غواص حرفه ای نباید در لباس و وسایل خود صرفه جویی کند. زیرا سلامت و ایمنی وی به آن ها بستگی دارد.

غواصی کاربردهای مختلف ورزشی، تفریحی، تحقیقاتی، صنعتی و نظامی دارد ولی به طور کلی غواصی را می توان به دو بخش تفریحی و صنعتی تقسیم کرد که هر کدام دوره های آموزشی خاص خود را دارد. برای هر نوع غواصی وسایل خاصی نیز باید همراه باشد. اما به طور کلی همه غواصان باید در زیر آب کپسول اکسیژن را هم همراه داشته باشند. از این رو باید آمادگی بدنی بسیار بالایی نیز داشته باشند.

لازم است خدمت غواص و کارفرمایانی که از غواصان در زمینه کار در زیر آب مثلا برای جوشکاری استفاده می کنند مژده دهیم که لباس و وسایل مناسب کار غواصی و سایر وسایل مناسب کار در زیر آب را می توانید به سادگی و آنلاین در سایت ما یعنی یاناکوه سفارش داده و کالای مورد نظر را در محل خود تحویل بگیرید.


نظرات کاربران
ارسال نظر