ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های صندل سفری

حبیب کمال  1397/03/26 

اشتراک گذاری: 

صندل یک نوع پوشش برای پا می باشد که در گردش و تفریح بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اما صندل ها هم انواع مختلف دارد. بحث ما صندل های سفری است که این ها نیز انواع مختلف دارند. اما ویژگی های صندل سفری مناسب بحث این مطلب ما را تشکیل می دهد.

از آنجایی که پا به عنوان قلب دوم بد شناخته می شود لازم است که به چند توصیه مهم درباره انتخاب کفش مناسب برای سفر توجه کنید .قبل از ورود به هرگونه جزییات توصیه می شود که به طور کلی خانم ها در طول سفر از کفش های کشی و راحتی که خیلی نرم هستند و به پا فشار نمی آورند ، استفاده کنند .

در سفرهای تابستانی شما به یک کفش راحت احتیاج دارید ، نه کفش‌های ورزشی که بستن و بازکردن بند، وقت زیادی از شما می گیرد و شما را کلافه می کند. در فروشگاه‌ محصولات ورزشی یاناکوه می ‌توانید این نمونه کفش‌ های راحتی و بدون بند پیدا کنید. فراموش نکنید کفی طبی و استاندارد این کفش مهم است. البته صندل گزینه دیگری است که در سفر به نقاط گرم یا شهرهای جنوبی کشور و یا در مناطق ساحلی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. اگر کار رزرو هتل ساحلی در یک شهر گرم را به اتمام رسانده اید طبیعتا صندل انتخاب بهتری نسبت به کفش‌ های اسپرت و راحت است. چون پای شما احساس گرمای کمتری می ‌کند. اما حواس‌ تان باشد سراغ صندل ‌های تخت نروید و به جای آن صندلی را انتخاب کنید که کفی طبی و متناسب با فرم کف پا داشته باشد. اصول ارگونومی باید در طراحی و ساخت صندل رعایت شده باشد. صندل‌ های تخت برای سفر مناسب نیستند. مسافرت های ساحلی بهترین موقع برای به پا کردن  صندل های جدید است. در این گونه سفرها اکیدا از پوشیدن کفش های جلو بسته یا تا ساق پا خودداری کنید. بگذارید پایتان نفس کشیده و آرامش پیدا کند.

در سایت ما یعنی فروشگاه اینترنتی یاناکوه، می توانید انواع صندل پیاده روی و سفری را بصورت آنلاین سفارش داده و در محل خود دریافت فرمایید.


نظرات کاربران
ارسال نظر