ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های اسکی مناسب

حبیب کمال  1397/03/21 

اشتراک گذاری: 

اسکی یک ورزش سنگین است که بر دو پایه مهارت و وسایل استوار است. ابتدا برای ورود به این ورزش باید ورزشکار، بدنسازی خوبی داشته و مهارت کافی را کسب کند. سپس با تهیه وسایل لازم و با کیفیت بتواند امنیت جانی خود را تضمین نماید. یکی از وسایل بدیهی و لازم در اسکی، خوداسکی است. با دانستن ویژگی های اسکی مناسب می توان در انتخاب آن درست عمل کرد. از این رو در این مطلب به معرفی ویژگی های اسکی مناسب می پردازیم. ابتدا انواع اسکی موجود در بازار را شرح می دهیم.

اسکی های چند کاره رایج ترین و روان ترین اسکی ها می باشند و برای بیشتر شرایط و مسیرها مناسب هستند.

اسکی های برش برای پیست های آماده و شرایطی که در پیست یخ وجود دارد مناسب هستند.

اسکی های برف پودری برای روزهایی که برف انبوه است بکار می روند.

اسکی های سرعت، خیلی تخصصی می باشند و فقط باید در مسیر مسابقه استفاده شوند.

البته لازم به ذکر است انواع مختلف این اسکی ها در سایت یاناکوه برای شما عزیزان گردآوری شده است.

بدیهی است برای شرایط مختلف، اسکی های متفاوتی وجود دارد و یک مدل اسکی برای همه‌ شرایط مناسب نیست. یک اسکی برف پودری، گیرایی لبه و یا سرعت لازم برای مسیر مسابقه را ندارد. برعکس، یک اسکی سرعت، سختی بالایی دارد و سطح لازم برای شناوری در 30 سانت برف تازه‌ پودری را ندارد. سه ویژگی برای هر اسکی وجود دارد که به محدود کردن انتخاب ما کمک می کند. اولین آن، عرض کمر چوب اسکی است که مشخص می کند که اسکی برای چه شرایطی مناسب است.

حال با دانستن ویژگی های چوب اسکی مناسب می توانید از میان گزینه های بسیار با کیفیت موجود در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کرده و سفارش دهید.


نظرات کاربران
ارسال نظر