ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ویژگی های ابزار فرود کار در ارتفاع

حبیب کمال  1397/03/22 

اشتراک گذاری: 

برای کار در ارتفاع باید موارد زیادی رعایت شود تا امنیت کارگران حفظ شود. همچنین وسایل و ابزار ویژه ای برای کار در ارتفاع لازم است که باید بکار گرفته شود. ویژگی های ابزار فرود کار در ارتفاع در این مطلب بر شمرده شده و مژده می دهیم که کلیه ابزار کار در ارتفاع را می توانید از فروشگاه اینترنتی یاناکوه سفارش داده و در محل خود دریافت نمایید.

همان طور که عرض کردیم جهت سهولت درکار فرود از ارتفاع ابزارهایی وجود دارد که کار را راحت تر و سریع و ایمن تر کرده است.

اولین وسیله از این دست آی دی نام دارد که از کامل ترین وسایل کار در ارتفاع میباشد که در فرود کاربرد دارد و با کمک ابزارهای صعود مانند یومار کاربرد صعودی هم دارد. آی دی قابلیت قفل شدن صد درصد و بدون بازگشت در ارتفاع مورد نظر برای انجام کار را دارد.

نام دیگر وسیله کاربردی در فرود، استاپ می باشد. این وسیله از جنس آلیاژهای سبک و مقاوم در برابر اصطکاک و ضربه ساخته می شود. این وسیله، وسیله ای مطمئن جهت فرود می باشد این وسیله دارای 2 قرقره مقاوم است که توسط صفحه ای فلزی و متحرک از ضرب دیدگی و یا خارج شدن طناب از آن جلوگیری می کند. استاپ برای فرود دارای سیستم ترمز اتوماتیک می باشد که به شکل یک دسته کوچک در قسمت پایین خود می باشد که به محض سقوط ناگهانی و رها کردن با بستن اهرم ترمز بطور خودکار طناب قفل میشود و مانع از ادامه سقوط می گردد.

مفتخریم اعلام کنیم در سایت یاناکوه، امکان خرید آنلاین کلیه ابزار کار در ارتفاع از جمله ابزار فرود را برای هموطنان عزیز فراهم کرده ایم. با خرید از این سایت معتبر تجربه خریدی بی نظیر را به صورت انلاین خواهید داشت. کارفرمایان کار در ارتفاع و همه عزیزان متخصص و مشغول در این مشاغل می توانند وسایل مورد نیاز خود  از جمله ابزار فرود را از سایت ما تهیه فرمایند.


نظرات کاربران
ارسال نظر