ورود / ثبت نام
خوش آمدید

هد لامپ مناسب دره نوردی

حبیب کمال  1397/03/30 

اشتراک گذاری: 

برای دره نوردی که به خودی خود یک فعالیت ورزشی و چالشی بسیار پر خطر است، یک سری وسایلی پیش بینی شده که هم به دقت کار دره نورد کمک می کنند و هم امنیت جانی وی را بالا می برند. هد لامپ مناسب دره نوردی یکی از این وسایل است که به معرفی آن خواهیم پرداخت.

یکی از خصوصیات مهم برای هدلامپ در کاربرد دره نوردی ضد آب بودن آن می باشد. در دره نوردی ممکن است با رطوبت تماس ایجاد شود و این یک آپشن مهم خواهد بود.

برای منبع انرژی لامپ نیز باید فکر شده باشد. منابع انرژی متفاوتی در هدلامپ ها برای کاربران مختلف وجود دارد. بسیاری از هدلامپ ها با باتری های AAA و یا AA کار می کنند، که اگر باتری اضافه به همراه داشته باشید به سادگی جایگزین می شوند.

در حالی که داشتن منبع نور برای جهت یابی در تاریکی ضروری است، دانستن اینکه هدلامپ تا چه حد می تواند پرتاب نور داشته باشد نیز هنگام پایین آمدن از کوه یا دوچرخه سواری در تاریکی، اهمیت دارد. با این حال، داشتن هدلامپی با میزان پرتاب نور زیاد سرعت خالی شدن باتری را افزایش می دهد و برای جستجو به دنبال وسیله ای در کوله پشتی مناسب نیست. تولید کنندگان هدلامپ ها جهت تعیین میزان پرتاب نور هر مدل، آن را با باتری های کاملا نو و قوی آزمایش می کنند. در نظر داشته باشید که در صورت کم شدن قدرت باتری، میزان پرتاب نور نیز کاهش می یابد. ما توصیه می کنیم اگر می توانید باتری های اضافی در کوله ی خود به همراه داشته باشید.

با افتخار اعلام می داریم هر وسیله ای که برای دره نوردی لازم است از جمله هد لامپ مناسب دره نوردی که خواسته های کاربر را تامین نماید را می توانید از سایت ما یعنی فروشگاه اینترنتی یاناکوه به صورت آنلاین سفارش دهید.


نظرات کاربران
ارسال نظر