ورود / ثبت نام
خوش آمدید

هدلامپ مناسب کار در ارتفاع

حبیب کمال  1397/03/29 

اشتراک گذاری: 

در کار با ارتفاع، یک اشتباه می تواند نتیجه ای غیر قابل جبران داشته باشد. پس به وسایل ایمنی خوب نیاز است اما یک فرد در ارتفاع باید بتواند دید خوبی داشته و هم جان خود را بهتر حفظ کند و هم کارش را به درستی انجام دهد از این رو به هدلامپ مناسب کار در ارتفاع نیاز دارد که به ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

در ارتفاع باید نور با وضوح و شدت خوب در اختیار کسی که در حال کار است قرار بگیرد تا وی از اشتباهات کاری و همچنین اشتباهاتی که جانش را به خطر بیندازد مصون بماند. لازم است بدانیم اصطلاح لومن برای تعیین مقدار نوری که از یک منبع نور خارج می شود استفاده می شود.

همانطور که شارژ باتری کاهش می یابد، بازدهی لومن نیز کم می شود و به این ترتیب نور لامپ شما به تاریکی می گراید. برای افزایش طول عمر باتری و نور خروجی از هدلامپ انتخاب شده، بسیاری از مدل ها یا کم کننده ی نور دارند و یا خاصیتی که رابط بین حالت های مختلف است و مقدار لومن خروجی از هدلامپ را تنظیم می کند. لامپ های ال ای دی LED این امکان را میسر ساخته اند. هدلامپ ها معمولا دو حالت نوردهی دارند: نقطه ای و نوردهی محیطی.

از این رو باید در انتخاب هدلامپ مناسب برای کار در ارتفاع دقت کافی داشت تا هد لامپی که نور مناسب کار در ارتفاع به اندازه کافی را تامین کند، را انتخاب نماییم.

لازم است خدمت عزیزان کارفرما و کسانی که در ارتفاع کار می کنند مژده دهیم که هدلامپ مناسب کار در ارتفاع و سایر وسایل مناسب کار در ارتفاع را می توانید به سادگی و آنلاین در سایت ما یعنی یاناکوه سفارش داده و کالای مورد نظر را در محل خود تحویل بگیرید.


نظرات کاربران
ارسال نظر