ورود / ثبت نام
خوش آمدید

ملزومات سفر با دوچرخه در دل طبیعت

حبیب کمال  1397/04/09 

اشتراک گذاری: 

برای سفر با دوچرخه در دل طبیعت و کوه و جنگل و دشت، باید وسایلی پیش بینی شده و همراه طبیعت گرد باشد. ملزومات سفر با دوچرخه در دل طبیعت از کفش و کوله تا لباس، در این مطلب خدمت شما معرفی شده و در سایت فروشگاهی یاناکوه برای خرید آنلاین دراختیار شما قرار گرفته اند.

اولین موردی که در هر سفری به دل طبیعت باید در نظر گرفته شود کمپینگ است. چادر، کیسه خواب، زیر انداز، بالش سبک، از لازم ترین وسایل به شمار می روند. قطعا به خورد و خوراک نیز نیاز خواهد بود. مواد غذایی فاسد نشدنی، اجاق خوراک پزی قابل حمل، کتری و تابه، بشقاب و قاشق و آب باید همراه طبیعت گرد باشد.

برخی وسایل نیز هستن که همواره باید در طبیعت گردی همراه داشته باشید. چراغ قوه، چاقوی همه کاره، کبریت و فندک از این دسته هستند. این وسایل باید در کوله مناسبی که حجم مناسب داشته باشد قرار گیرد. خورجین دو طرفی پشت و جلو و کیف قابل حمل روی فرمان دوچرخه و کیف قابل حمل روی ترک بند نیز می تواند محل نگه داری وسایل باشد.

فراموش نکنید برای خرابی های دوچرخه نیز باید تمهیداتی اندیشیده شود. تیوب یدکی، تلمبه فشار قوی، پره چرخ یدکی، لوازم لازم برای پنچر گیری، تایر یدکی نرم تاشده، سیم دنده و ترمز یدکی، بطری پلاستیکی کوچک روغن عمومی، و جعبه ابزار شامل آچار پیج گوشتی چند سر، آچار پره، آچار زنجیر، آچار آلن 2 و 3 و 4 و 5، آچار پیچ گوشتی، آچار جدا کردن تایر از پره، آچار پیچ 8 و 9 و 10 حتما باید همراه برده شود.

نکته مهم داشتن همسفر است. سفر با دوچرخه را به تنهایی هم می شود انجام داد. اما اگر همسفری را داشته باشید لذت آن دو چندان می شود و همینطور کمی از میزان خطرات احتمالی کاسته می شود. اما حتما توجه داشته باشید که همسفر شما علایقی شبیه به شما داشته باشد و همینطور از لحاظ جسمانی در یک حد باشید و گرنه در سفر دچار مشکل می شوید.


نظرات کاربران
ارسال نظر