ورود / ثبت نام
خوش آمدید

مشخصات کوله پشتی ترکینگ کوهنوردی

حبیب کمال  1397/04/04 

اشتراک گذاری: 

کوهنوردی انواع مختلفی دارد و برای هر نوعی از کوهنوردی وسایل اختصاصی خاصی نیز لازم است. اما برخی از وسایل نیز هستند که در انواع کوهنوردی مشترک هستند. کوله پشی ترکینگ از وسایل اختصاصی به شمار می رود. مشخصات کوله پشتی ترکینگ کوهنوردی را در این مطلب اشاره خواهیم کرد

دیدن مناطق زیبا و بکر از علایق بسیاری افراد به حساب می آید. برخی مقاصد هستند که شما برای رسیدن به آنها ناگزیر به پیاده روی هستید و به دلایل مختلف باید مسافتی را پیاده طی کنید. در این سفرها آنچه که بیش از همه اهمیت خود را نشان می دهد، کفش است که مهم ترین نقش را در خوشایند یا ناخوشایند بودن این نوع سفرها بازی می کند. کفش مناسب به شما این امکان را می دهد که با آمادگی بیشتری پیاده روی کنید و از لحظه لحظه ی سفر خود لذت ببرید.

این گونه کوله پشتی ها را به اسب بارکش تشبیه می کنند. در واقع باید فرد حمل کننده آن را در حد یک اسب بارکش قوی دانست. زیرا این کوله های مملو از وسایل را روی دوش حمل می کند. این کوله ها معمولا جیب های زیادی در اطراف خود دارند تا فرد طبیعت گرد بتواند لوازم ضروری مورد نیاز خود را در این جیب ها قرار دهد و نیاز نباشد تا برای یافتن هر وسیله ای کل لوازم کوله را خالی کند. بعضی از کوله های طبیعت گردی و کمپینگ چند روزه، قابلیت نصب یک کوله کوچکتر را هم دارند تا طبیعت گرد بتواند برای گشت و گذار های کوتاه آن را از کوله اصلی جدا کرده و مورد استفاده قرار دهداین کوله ها معمولا جیب های زیادی در اطراف خود دارند تا فرد طبیعت گرد بتواند لوازم ضروری مورد نیاز خود را در این جیب ها قرار دهد و نیاز نباشد تا برای یافتن هر وسیله ای کل لوازم کوله را خالی کند. بعضی از کوله های طبیعت گردی و کمپینگ چند روزه، قابلیت نصب یک کوله کوچکتر را هم دارند تا طبیعت گرد بتواند برای گشت و گذار های کوتاه آن را از کوله اصلی جدا کرده و مورد استفاده قرار دهد.

لازم به ذکر است که کوله پشتی ترکینگ کوهنوردی نیز مانند سایر وسایل کوهنوردی در سایت یاناکوه، از بهترین برند ها برای شما عزیزان مهیا شده است و می توانید موارد مورد نیاز خود را آنلاین سفارش دهید.


نظرات کاربران
ارسال نظر