ورود / ثبت نام
خوش آمدید

مشخصات کوله پشتی آلپاین کوهنوردی

حبیب کمال  1397/04/05 

اشتراک گذاری: 

کوهنوردی انواع مختلفی دارد که وسایل خاصی را هم می طلبند. یکی از وسایلی که در هر نوع کوهنوردی، ضروری است کوله پشتی می باشد. کوله پشتی آلپاین کوهنوردی یکی از انواع کوله پشتی تخصصی است که برای علاقه مندان کوهستان، امکان خرید آنلاین آن را در سایت یاناکوه فراهم کرده ایم. اما در این مطلب بیشتر قصد داریم به معرفی مشخصات کوله پشتی آلپاین کوهنوردی بپردازیم.

کوله پشتی آلپاین کوهنوردی باید سه اصلِ پایداری، حفاظتی و سبک وزن بودن را در بالاترین حد ممکنه داشته باشد. پیاده سازی یک فریم داخلی قابل تنظیم، که کوهنورد بتواند با توجه به نیاز خود، فضای داخلی کوله را به دلخواهِ خود تنظیم کند از قابلیت های یک کوله آلپاین خوب است.

کوله باید به خوبی پشت کوهنورد فیکس شود. طراحی ارگونومی کوله باید مانع از آوردن فشار بر روی کمر و گردن شما شود. سیستم تهویه هوا نیز از ویژگی های جدید ترین کوله ها با فناوری روز است. این سیستم از یک فریم توری مانند ساخته شده که پشت کوله کوهنورد مثل یک ساسپند متصل است. این قاب توری از تعریق فرد در ناحیه کمر جلوگیری می کند. از طریق این بخش توری، هوای گرم خارج و تهویه انجام می شود.

استفاده از پارچه چند لایه با مقاومت بالا در کوله پشتی، از تجهیزات و وسایل شما در برابر ضربه و آسیب دیدگی به خوبی محافظت می کند. این گونه کوله ها کشیده ترین شکل را داشته و گاها از جیب در اطراف آنها خبری نیست. همچنین در طراحی آن  ها برای حمل وسایلی مانند چوب اسکی ، کرامپون ، تبر های یخ جایی در نظر گرفته می شود.

کلیه وسایل کوهنوردی از جمله کوله پشتی کوهنوردی آلپاین، همچنین وسایل سایر ورزش ها و چالش های مربوط به کوهستان مانند صخره نوردی، سنگ نوردی و اسکی را نیز می توانید از سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. در این سایت بهترین و با کیفیت ترین محصولات از بهترین برندها برای هموطنان عزیز یکجا گردآوری شده است.


نظرات کاربران
ارسال نظر