ورود / ثبت نام
خوش آمدید

مشخصات پوشاک مناسب اسکی

حبیب کمال  1397/03/21 

اشتراک گذاری: 

اسکی ورزشی بسیار مفرح و در عین حال لوکس شمرده می شود که علاوه بر مهارت و آمادگی جسمانی کافی به وسایل و لوازم تخصصی نیز وابستگی کامل دارد. یکی از بدیهی ترین این وسایل، پوشاک مناسب اسکی است. بر آن شدیم با معرفی مشخصات پوشاک مناسب اسکی خدمت هموطنان عزیز اعلام کنیم تمامی وسایل تخصصی اسکی و ورزش های کوهستانی و همچنین پوشاک مناسب اسکی را میتوانید از سایت فروشگاه اینترنتی ما، یاناکوه سفارش داده و در محل خود تحویل بگیرید.

ابتدا از شلوار اسکی آغاز می کنیم. ابتدا عرض می کنیم که چه شما ترجیح بدهید در برف دست نخورده خارج پیست گشت بزنید، در مسیرهای دشوار اسکی‌سواری کنید یا حتی‌ مهارت‌های خود را در پارک برفی به نمایش بگذارید، سهولت حرکت در انتخاب شلوار یا سالوپه ‌های مخصوص اسکی که شلواری با کمر بلند و بندهای روی شانه است، مهم است. اگر شما یک کاپشن کوتاه دارید، ممکن است بخواهید یک شلوار فاق بلند با آن در نظر بگیرید که درصورت لیز خوردن از پشت شما را محافظت کند. در حالت کلی تازه‌ کارانی که به خوبی قادر به حفظ تعادل نیستند، بهتر است سبک کاملاً ضد آب را انتخاب کنند. پاچه ‌های زیپ ‌دار که بر روی کفش قرار بگیرند برای همه ضروری است.

از دیگر البسه اصلی مورد نیاز اسکی بازارن کاپشن اسکی است. در هنگام انتخاب یک کاپشن اسکی موارد زیادی نظیر ضد آب بودن، گرمی، توانایی تنفس پذیری و تهویه ، جدای از اندازه بودن و رنگ برای در نظر گرفتن وجود دارد که باید یک به یک در نظر گرفته شوند.

دستکش اسکی نیز برای اسکی باز نقش بسیار مهمی بازی می کند. باید حتما به کمک دستکش‌ های گرم از یخ زدن انگشتان جلوگیری کنید. همچنین یک کلاه گرم زیر کلاه ایمنی باید پوشیده شود تا سر و صورت را تا جای ممکن گرم نگه دارد. کلاه ایمنی هم وظیفه حفاظتی و ایمنی بر عهده دارد.


نظرات کاربران
ارسال نظر