ورود / ثبت نام
خوش آمدید

مشخصات اسنوبرد مناسب

حبیب کمال  1397/03/23 

اشتراک گذاری: 

در میان ورزش های زمستانی، اسکی و اسنوبورد شهرت بیشتری دارند و از محبوب ترین ها به شمار می روند. در المپیک زمستانی هم این 2 ورزش بیشترین تماشاگران علاقه مند را به خود اختصاص می دهند. در اسنوبورد هم مانند اسکی علاوه بر داشتن مهارت، استفاده از وسایل با کیفیت بسیار مهم و ضروری است. در این مطلب قصد داریم به مشخصات اسنوبورد مناسب اشاره نماییم.

باید در نظر داشت که اسنوبرد های بسیاری وجود دارند که در عین حال که برای مبتدیان مناسب هستند، ممکن است توسط افراد با تجربه نیز به عنوان اسنوبرد های چند کاره و اسنوبرد های سبک نمایشی استفاده شوند. این موضوع چیزی از تناسب آنها برای مبتدی ها کم نمی کند. البته اگر ویژگی های زیر را داشته باشند:

دو ویژگی اصلی و بسیار مهم در انتخاب اسنوبرد، تحدب و فلکس هستند. تحدب مناسب احساس ثبات در زیر پا و تسهیل در آغاز پیچ زدن را موجب می شود. تحدب خوب برای آغاز پیچ، تحدب ترکیبی و صاف و مقعر است. تحدب ترکیبی زیر پای ورزشکار، خمیدگی دارد که احساس ثبات بیشتری به وی القا می کند. در مورد صاف و مقعر نیز، زیر پای ورزشکار صاف بوده و این مورد هم همان احساس ثبات بیشتر را به او القا می کند.

یک نکته بسیار مهم در خرید اسنوبرد وجود دارد که متاسفانه اکثر مبتدی ها رعایت نمی کنند. این نکته عبارتست از اجتناب از خرید اسنوبردی که فرد بخواهد مدت ها از آن استفاده کرده و با آن کار کند. زیرا اگر اسنوبرد بالاتر از توانایی های فرد ورزشکار باشد، پیشرفت مرحله به مرحله وی را مختل و کند می کند.

حال با دانستن مشخصات اسنوبورد مناسب می توانید از میان گزینه های موجود در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه، گزینه ای که مناسب خود می دانید را سفارش داده و در محل خود تحویل بگیرید.


نظرات کاربران
ارسال نظر