ورود / ثبت نام
خوش آمدید

لوازم و ابزار غواصی

حبیب کمال  1397/03/28 

اشتراک گذاری: 

غواصی یک چالش و ورزش بسیار حساس و تخصصی است. این رشته ورزشی کاربردهای فراوانی دارد. حتی در صنعت نفت و در تعمیر دکل های نفتی، جوشکاری زیر آب و نجات غریق و ... از تخصص غواصان استفاده می شود. لوازم و ابزار غواصی نیز که در این مطلب با آن ها آشنا می شویم بسیار تخصصی هستند و در هر جایی پیدا نمی شوند. از این رو سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه برای شما عزیزان این وسایل را از بهترین ها گردآوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است و با امکان خرید آنلاین، کار خرید را نیز برای شما عزیزان راحت کرده است.

قطعا اولین ملزومات کار غواصی، لباس مخصوص غواصی است. اما مهم ترین مورد بعد از آن کپسول اکسیژن برای تنفس طولانی مدت در زیر آب به همراه ماسکی که اکسیژن را به غواص می رساند می باشد. ماسک های غواصی به اشکال و کیفیت های مختلف و برای سایز های مختلف صورت افراد طراحی و ساخته می شوند.

برای بهتر دیدن در زیر آب غواصان به عینک مخصوص غواصی نیز نیاز دارند. عینک ها نیز با کیفیت ها و قیمت های مختلفی در بازار وجود دارند پس برای هر نوع بودجه ای شاید گزینه ای وجود داشته باشد. اما در انتخاب این وسایل باید کیفیت را بیش از همه چیز در نظر گرفت. زیرا با جان غواص مربوط هستند. مهم نیست که غواص ورزشی یا تفریحی باشید یا اینکه غواص صنعتی. اولویت اول باید حفظ ایمنی شما باشد.

لازم است خدمت غواص و کارفرمایانی که از غواصان در زمینه کار در زیر آب مثلا برای جوشکاری استفاده می کنند مژده دهیم که لباس و وسایل مناسب کار غواصی و سایر وسایل مناسب کار در زیر آب را می توانید به سادگی و آنلاین در سایت ما یعنی یاناکوه سفارش داده و کالای مورد نظر را در محل خود تحویل بگیرید.


نظرات کاربران
ارسال نظر