ورود / ثبت نام
خوش آمدید

لوازم مناسب کمپینگ و بیواک غار نوردی

حبیب کمال  1397/04/08 

اشتراک گذاری: 

برای هر چالشی در طبیعت، نیاز به محلی امن برای استراحت می باشد. از این رو به کمپینگ نیاز خواهد بود. از این رو نیاز به لوازم مناسب کمپینگ و بیواک غار نوردی نیز وجود دارد که در این مطلب به معرفی بیشتر این وسایل که در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه، برای خرید آنلاین ارائه شده اند، می پردازیم.

در مورد کمپینگ وسایل لازم تقریبا برای اکثر مردم آشناست. چادر، کیسه خواب، زیر انداز، بالش سبک، از لازم ترین وسایل به شمار می روند. قطعا به خورد و خوراک نیز نیاز خواهد بود. مواد غذایی فاسد نشدنی، اجاق خوراک پزی قابل حمل، کتری و تابه، بشقاب و قاشق و آب باید همراه طبیعت گرد باشد.

بیواک چیست؟ این یک کلمه فرانسوی به معنای شب مانی است. گذراندن شب در فضای باز در مسیر یک صعود چند روزه یا گاها یک روزه یا حتی ب دلیل همراه نداشتن ابزار کافی برای شب مانی در کمپ شامل این لغت می شوند. بیواک ممکن است شامل چیزی بیشتر از دراز کشیدن یا نشستن بر روی یک طاقچه بدون هیچ گونه لوازم خواب نباشد. بیواک ها می توانند برنامه ریزی شده باشند که برای آن ها وسایل مناسب لازم است. بیواک غارنوردی از این دسته است و به وسایل خاص خود نیاز دارد.

پتوی نجات از وسایلی لازم در بیواک است. این پتوها، پتو های فوق سبک ساخته شده از پلاستیک دارای پوشش فلزی هستند که می تواند شما را در مقابل سرما و گرما محافظت نماید. این پتو ها بسیار سبک و کارا می باشند و نقطه ضعف آنها آسیب پذیری بالا در مقابل پارگی است.

از دیگر وسایل لازم برای بیواک کیسه بیواک است. این وسیله، روکش نایلونی بسیار سبک وزنی به منظور استفاده به تنهایی به عنوان کیسه خواب و یا بهعنوان روکش کیسه خواب برای گرمای بیشتر است. به خاطر وزن و حجم بسیار پایین این کیسه های بیواک در مقابل کارایی قابل ملاحظه آنها ، توصیه می شود هر نفر یک عدد کیسه بیواک همراه داشته باشد. تمامی وسایل بیواک را نیز می توانید از سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه خریداری فرمایید.


نظرات کاربران
ارسال نظر