ورود / ثبت نام
خوش آمدید

قمقمه آب از ملزومات طبیعت گردی و کوهنوردی

حبیب کمال  1397/04/01 

اشتراک گذاری: 

قمقمه آب یکی از وسایل لازم برای طبیعت گردی، دوچرخه سواری، کوهنوردی و سایر ورزشها است. این وسیله شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد. اما یکی از وسایلی است که نقش بسیار مهمی در حفظ طراوت و سلامت بدن ورزشکار ایفا می کند. از این رو بیشتر به معرفی قمقمه آب از ملزومات طبیعت گردی و کوهنوردی می پردازیم.

در دل طبیعت وقتی یک کوله سنگین روی دوش کوهنورد قرار دارد و سختی های مسیر را نیز تحمل می کند، مشکل بزرگی پیش خواهد آمد اگر از آب نوشیدنی نیز محروم باشد. بهترین وسیله دم دستی که هر کسی در کوه باید همراه خود داشته باشد، قمقمه آب است.

داشتن فلاسکی که دمای آب را سرد یا گرم نگه می دارد، برای کوهنوردان و طبیعت گردان بسیار مناسب است. اما وجود این وسیله مفید و لازم منکر لزوم وجود قمقمه آب نمی شود. قمقمه آب باید در جیب های کناری کوله پشتی و جایی در دسترس کوهنورد یا طبیعت گرد قرار بگیرد تا هر وقت احساس نیاز به آب و تشنگی به وی دست بدهد، بتواند به راحتی به آن دسترسی پیدا کرده و آب بنوشد.

مفتخریم در پایان اعلام کنیم هر کونه وسیله ای که در طبیعت و کوهستان به کار ورزشکاران می آید حتی همین قمقمه آب که بسیار ساده به نظر می رسد را نیز می توان از سایت فروشگاه اینترنتی ما، یاناکوه به صورت آنلاین تهیه کرد. در همین مورد می توانید مشاهده کنید انواع قمقمه با مارک ها و خاصیت های مختلف و اندازه و جنس های مختلف در این سایت گرد آوری شده است تا شما گزینه ای که برای خود مناسب می بینید را انتخاب نمایید. در مورد سایر وسایل کوه نوردی و طبیعت گردی نیز این حق انتخاب گسترده در این سایت برای شما لحاظ شده است.


نظرات کاربران
ارسال نظر