ورود / ثبت نام
خوش آمدید

فلاسک نوشیدنی از ظروف ضروری سفر

حبیب کمال  1397/04/01 

اشتراک گذاری: 

سفر به دل طبیعت ملزوماتی دارد که یکی از آن ها ظروف لازم برای خورد و خوراک و نوشیدن است. فلاسک نوشیدنی نیز یکی از ظروف و وسایل ضروری سفر به ویژه در سفرهای طبیعت گردی، کوهنوردی و کمپینگ است. باید در نظر داشت که فلاسک هایی که دمای آب را تا مدت بیشتری حفظ می کنند معمولا ارزش بیشتری دارند . در ادامه به معرفی بیشتر فلاسک نوشیدنی از ظروف ضروری سفر می پردازیم.

یکی از خواصی که فلاسک ها را کاربردی تر نیز می کند، حفظ دمای مایعات و نوشیدنی ها است. تقریبا تمام فلاسک‌‍‌ ها علاوه بر حفظ دمای نوشیدنی‌ های گرم، می ‌توانند دمای نوشیدنی‌ های سرد را هم حفظ کنند. اگر بخواهیم انواع فلاسک‌ را تقسیم بندی نماییم، می ‌توان آن‌ها را بر اساس عایقی که دارند، به دو نوع عایق شیشه‌ ای و عایق استیل تقسیم کرد. معمولا فلاسک‌ های دسته اول که عایق شیشه‌ ای دارند از قابلیت حفظ دمای بالاتری برخوردار می باشند. ولی همواره استثناهایی هم وجود دارد. البته هنگام حمل فلاسک ‌هایی که عایق‌ شیشه ‌ای دارند باید احتیاط کنید. به همین دلیل این نوع فلاسک برای سفر گزینه مطلوبی نیست. فلاسک ‌های دستهدوم با عایق استیل که معمولا بدنه‌ آن‌ ها هم از جنس استیل است، با توجه به ساختار ضد زنگ و البته محکم و مقاوم خود، گزینه بسیار بهتری برای استفاده در زمان سفر خواهند بود.  پس توصیه می گردد این گونه فلاسک های نوشیدنی را در هنگام سفرهای کمپینگ در طبیعت به همراه داشته باشید. نوشیدنی گرم در سرمای کوهستان و همچنین نوشیدنی نسبتا خنک در طبیعت گردی در ایام گرم سال مانند تابستان یک گزینه مطلوب است و با استفاده از فلاسک مناسب ممکن می گردد.

انواع فلاسک نوشیدنی و سایر وسایل و ظروف لازم در سفرهای کمپینگ و کوه پیمایی را می توانید بدون مراجعه به بازار، از سایت یاناکوه، به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزلتان دریافت فرمایید.


نظرات کاربران
ارسال نظر