ورود / ثبت نام
خوش آمدید

طناب و لنیارد مناسب کار در ارتفاع

حبیب کمال  1397/03/29 

اشتراک گذاری: 

برای کار در ارتفاع مهم ترین فاکتور، حفظ جان افراد است. از این رو باید بهترین کیفیت وسایل ایمنی تهیه شود. از این رو به معرفی ویژگی های طناب و لنیارد مناسب کار در ارتفاع خواهیم پرداخت و لازم به توضیح است که می توانید این وسایل مهم و ضروری کار در ارتفاع را از فروشگاه اینترنتی ما، یاناکوه تهیه فرمایید.

برای کار در ارتفاع و بالا و پایین رفتن به طناب نیاز می باشد. اگر یک کارگر ماهر در ارتفاع مشکلی پیدا کند یا حتی اشتباهی سهوی انجام دهد که خودش را به دردسر بیندازد، ممکن است نتایج جبران ناپذیری داشته باشد. از این رو باید از قبل اقدامات ایمنی اندیشیده شود. یک طناب خوب و با دوام که با قرقره و قلاب مناسب استفاده شود می تواند ضامن سلامت فرد باشد.

لنیارد یکی از مفاهیمی است که در کار در ارتفاع و همچنین دره نوردی و این گونه مسائل معنی پیدا می کند. لنیارد ها باید امکان حرکت کاربر را بدون مزاحمت و با حداکثر ایمنی فراهم نمایند. انواع لنیارد ها به دو دسته زیر تقسیم می شوند: مورد اول برای لنیارد جهت ایجاد محدودیت حرکت و استقرار در موقعیت مناسب حین کار استفاده می شود. مورد دوم برای ایجاد محدودیت حرکت کاربر در محدوده ای که امکان سقوط وجود دارد بکار می رود. در حقیقت برای استقرار حین کار یا به عنوان یک جاذب انرژی که در صورت سقوط، نیروی منتقل شده به کاربر را محدود می ‌کند.

لازم است خدمت عزیزان کارفرما و کسانی که در ارتفاع کار می کنند مژده دهیم که طناب و لنیارد مناسب کار در ارتفاع و سایر وسایل مناسب کار در ارتفاع را می توانید به سادگی و آنلاین در سایت ما یعنی یاناکوه سفارش داده و کالای مورد نظر را در محل خود تحویل بگیرید.


نظرات کاربران
ارسال نظر