ورود / ثبت نام
خوش آمدید

راهنمای خرید چادر برای سفر و طبیعت گردی

  1397/12/20 

اشتراک گذاری: 

برای هر کاربرد خاصی باید نوع خاصی از چادر انتخاب شود که مولفه های مورد نظر آن کاربرد را داشته باشد. چادر ارتفاعات و کوهنوردی قطعا مولفه هایی متفاوت از چادر سفر و طبیعت گردی دارد. از این رو در این مطلب راهنمای خرید چادر برای سفر و طبیعت گردی را خدمتتان تقدیم می نماییم.

این نوع چادر ها بر عکس چادرهای کوهستان که برای گرم شدن در اثر سرمای شدید ارتفاع به کار می روند و جنسشان بسیار مهم است، آنقدر از نظر جنس حیاتی نیستند. در حقیقت برای خرید این چادر ها بیشتر باید به ابعاد و اندازه آنها بر اساس نیاز خود و اینکه چند نفر می خواهید از آن استفاده کنید، توجه می شود.

مورد دیگر که در این گونه چادر ها بسیار مهم است میزان بودجه خریدار است. خریدار باید اول از همه به جیب خود نگاه کند و بر اساس اینکه چادر چند نفره مد نظرش است بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نماید.

بسیاری از افراد این چادر ها را برای پیک نیک در طبیعت استفاده می کنند. از این رو زیاد حاضر به هزینه برای آن نیستند و یک چادر معمولی را با کمترین هزینه ممکن ترجیح می دهند .

اما شاید برخی دیگر هدفشان از خرید چادر کمی حرفه ای تر باشد و برای سفرهای چند روزه در دل طبیعت می خواهند از آن استفاده کنند که در این صورت داشتن خاصیت هایی مانند جداره ضد آب مهم می شود. از این رو احتمالا قیمت این نوع چادر ها از چادر های بسیار معمولی و ساده گران تر خواهد بود.

چادرها در اشکال مختلفی نیز در بازار موجود هستند. اما شکل در قیمت چادر موثر نیست. مقاومت و کیفیت، جنس جداره خارجی و وزن مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت چادرها هستند.

هر نوع چادری برای سفر به داخل طبیعت را می توان به صورت آنلاین و بدون اتلاف وقت و هزینه از طریق سایت معتبر فروشگاه اینترنتی یاناکوه تهیه نمود.


نظرات کاربران
ارسال نظر