ورود / ثبت نام
خوش آمدید

دستمال سر مناسب کوهنوردی

حبیب کمال  1397/03/31 

اشتراک گذاری: 

پوشاک و البسه کوهنوردی نیز مانند وسایل مورد نیاز برای این ورزش بسیار متنوع بوده و طیف وسیعی را شامل می شوند. یکی از آن ها که شاید حتی اسمش را هم آماتورها نشنیده باشند، دستمال سر مناسب کوهنوردی است که در این مطلب قصد داریم به معرفی آن بپردازیم. هر چند که حرفه ای ها قطعا با آن آشنایی کافی و کامل دارند.

این گونه دستمال سر، معمولا از الیاف پلی استر ساخته شده و علاوه بر کیفیت مناسب از نرمی و راحتی بسیار مناسبی برخوردار می باشد. این نوع دستمال سر باید قابل شستشو بوده و از وزن سبکی برخوردار باشد. دستمال سر کوهنوردی معمولا تک رو بوده و مناسب جهت استفاده بانوان و آقایان در تمامی فصول سال می باشد و تا حدودی در برابر نفوذ باد از سر و صورت کاربر محافظت می نماید. این یکی از کاربردهای اصلی دستمال سر مناسب کوهنوردی است.

این پوشش کوچک ولی کاربردی را می توان به انواع روش ها برای پوشش سر و گردن و برای محافظت در مقابل آفتاب سوختگی، گرما، گرد و غبار و غیره استفاده کرد. در ساخت این نوع دستمال از پارچه های ظریف و مقاوم و ضد حساسیت استفاده می شود و در انواع طرح ها و رنگ ها ارائه می شود. انواع مختلف این نوع دستمال های سر مناسب کوهنوردی را در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه برای خرید مشاهده نمود.

جذب مناسب عرق و تهویه مناسب برای خشک شدن سریع تراز خواص دستمال سر مناسب کوهنوردی است که باید در هنگام خرید این خصوصیت مدنظر عزیزان قرار داشته باشد.

برای تهیه همه اقلام لوازم و البسه کوهنوردی، ازجمله دستمال سر مناسب کوهنوردی دیگر لازم نیست به بازار رفته و وقت زیادی صرف کنید. ما در سایت یاناکوه امکان سفارش و خرید آنلاین تک تک این اقلام را برای شما فراهم کرده ایم.


نظرات کاربران
ارسال نظر