ورود / ثبت نام
خوش آمدید

خصوصیات ابزار صعود کار در ارتفاع

حبیب کمال  1397/03/22 

اشتراک گذاری: 

برای کار در ارتفاع وسایل و ابزار ویژه ای لازم است که همواره باید بکار گرفته شوند . این ابزار باید بالاترین کیفیت را داشته باشند تا جان و سلامت افراد حفظ شده و سهولت کار برای آن ها حفظ شود. یکی از این ابزار مهم، ابزار صعود در ارتفاع است. در این مطلب قصد داریم به خصوصیات ابزار صعود کار در ارتفاع اشاره کنیم.

همان طور که عرض شد جهت سهولت درکار صعود از ارتفاع ابزارهایی وجود دارد که کار را راحت تر و بسیار سریع تر و ایمن تر کرده است.

یکی از این وسایل که در صعود برای کار در ارتفاع به کار می رود یومار می باشد. یومار وسیله ای است جهت صعود سریع و مطمئن از طناب ثابت می باشد. نحوه صعود با یومار به صورت پله پله می باشد. یومار که به صورت چپ دست یا راست دست ساخته می شود دارای دستگیره ای می باشد که به سهولت می توان آن را بر روی طناب جا به جا کرد.

وسیله ای به نام بیسیک یا همان یومار چند منظوره نیز در صعود به کار می رود. این وسیله به صورت یک طرفه در صعود و زدن کیت ها کاربرد دارد.

دیگر وسیله کمکی برای صعود، کرول یا یومار سینه نام دارد. این وسیله یکی از تجهیزات تخصصی در رشته غارنوردی نیز به شمار می رود و جزء ابزارهای بالا رونده به حساب می آید. البته کرول کاربردهای دیگری هم دارد از جمله: استفاده در کارگاه های حمل مجروح. این وسیله طوری طراحی شده که در هنگام قرار گیری بر روی سینه موجب ناراحتی فرد نمی شود.

مفتخریم اعلام کنیم در سایت یاناکوه، امکان خرید آنلاین کلیه ابزار کار در ارتفاع از جمله ابزار صعود را برای هموطنان عزیز فراهم کرده ایم. با خرید از این سایت معتبر تجربه خریدی بی نظیر را به صورت انلاین خواهید داشت. کارفرمایان کار در ارتفاع و همه عزیزان متخصص و مشغول در این مشاغل می توانند وسایل مورد نیاز خود  از جمله ابزار صعود را از سایت ما تهیه فرمایند.


نظرات کاربران
ارسال نظر