ورود / ثبت نام
خوش آمدید

جلیقه نجات مناسب دره نوردی

حبیب کمال  1397/04/06 

اشتراک گذاری: 

دره نوردی می تواند مخاطرات خود را داشته باشد. کلا ورزش هایی که در طبیعت انجام می گیرد به ویژه آن هایی که در کوهستان واقع می شوند، در شرایط کنترل نشده ای انجام می پذیرند. از این رو به وسایل و البسه ای برای ایمنی ورزشکار نیاز مبرم حس می شود که می توان به صورت آنلاین کلیه این وسایل را از سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه سفارش داده و دریافت کرد. یکی از این وسایل و البسه که در دره نوردی به کار می آید جلیقه نجات مناسب دره نوردی می باشد که در این مطلب خدمتتان معرفی می شود.

جلیقه نجات اورست یکی از بهترین و مناسب ترین جلیقه های شنا  بوده که بدنه ای ساخته شده از جنس فوم با روکش برزنتی دارد. بدنه ای بسیار سبک و منعطف که  می تواند تعادل بالایی را برای مصرف کننده در سطح آب داشته باشد. این جلیقه دارای دو قفل سگکی و همچنین زیپ در قسمت پهلو بوده که آن را باز و بسته می کند. این دو قفل از قابلیت رگلاج یا همان تغییر سایز بهره می برند. همچنین دو بند ریگلاژی مخصوص نیز برای استحکام بیشتر جلیقه در قسمت پایین جلیقه قرار داده شده تا این محصول در بدن بازی نکند و به هنگام شناور بودن بر روی آب جلیقه روی بدن فیکس بماند.

این جلیقه به خاطر شکل خاص و فنی بودن برای استفاده در دره هایی که درگیری با آب دارند بسیار مناسب بوده و همچنین در هنگام  قایق رانی نیز میتوان استفاده کرد. یکی دیگر از قابلیت های بسیار خوب این جلیقه مقاومت بالای آن در برابر فشار و دمای مختلف آب بوده که این مزیت سبب می شود تا عمر این کالا را افزایش دهد.

کلیه وسایل رشته های مربوط به کوهستان که ایمنی لازم برای ورزشکاران را بالا می برد، را می توان از سایت ما، فروشگاه اینترنتی یاناکوه سفارش داده و درب منزل دریافت کرد.


نظرات کاربران
ارسال نظر