ورود / ثبت نام
خوش آمدید

آیا برند در انتخاب تجهیزات کوهنوردی مهم است؟

حبیب کمال  1397/04/02 

اشتراک گذاری: 

این که هر وسیله مورد نیاز برای هر ورزشی از جمله کوهنوردی، احتمالا در چند شرکت و برند مختلف تولید شده و تنوع در بازار موجود است، یک امر بدیهی است. برخی فقط به یک برند خاص از وسایل تخصصی کوهنوردی اعتقاد دارند. اما واقعا آیا برند در انتخاب تجهیزات کوهنوردی مهم است؟

این یک اصل کلی است که هر وسیله ای در هر صنف  و نوعی اگر از برندی خاص و معتبر و خوش نام تهیه شود، یک نوع گارانتی را در پی دارد. یعنی به علت اینکه آن برند زحمت زیادی کشیده تا در بین خریداران بازار جایگاه و نام نیکی پیدا کند، هرگز برای کمی سود بیشتر، کیفیت محصول خود را کم نمی کند. از این رو با خرید از آن برند می توان مطمئن بود یک حد استاندارد کیفیتی را در مقابل وجه پرداختی دریافت خواهیم کرد.

می توان گفت در زمینه وسایل کوهنوردی و طبیعت گردی و اسکی نیز به همین صورت است. یعنی اگر کالایی در این زمینه را از برندهای معتبر تهیه کنیم شاید هزینه ای بیشتر پرداخت کنیم، اما قطعا کیفیتی تضمین شده را نیز به دست خواهیم آورد. یعنی پول خود را برای خرید دور نخواهیم ریخت. همواره قیمت کم و ارزانی کالا نمی تواند سود برای مشتری باشد. در مورد کالاهای کوهنوردی که ایمنی و سلامت کوهنورد به آن ها وابسته است، قطعا کیفیت بیشترین اهمیت را خواهد داشت. با پرداخت هزینه ای بالاتر می توان مطمئن بود کالای مربوط به برند درجه یک مدت زمان بیشتری با بهترین کیفیت برای ما کار خواهد کرد.

در پایان نتیجه گیری را به شما هموطنان و سلیقه شخصی شما واگذار می کنیم. اما ما به احترام سلایق مختلف امکان خرید بهترین وسایل و البسه کوهنوردی را از برند های مختلف برتر موجود در بازار را در سایت فروشگاه اینترنتی یاناکوه، برای شما فراهم کرده ایم تا همه سلایق را پوشش داده باشیم.


نظرات کاربران
ارسال نظر