ورود / ثبت نام
خوش آمدید

درباره شرکت ما

تخصص، پشت کار ، امید

با همه ی روزمرگی های زندگی ، سفر کردن از ساحل دریا تا رفیع ترین قله ها، لذتی وصف ناپذیر را برایمان به ارمغان می آورد. رشد چشمگیر پیشرفتهای گردشگری که با زندگی و روابط اجتماعی هرروزه‌ی مردم عجین شده ، توانسته بستری مناسب به منظورانتخاب بهترین خدمات و برنامه ریزی های سفری راحت را فراهم کند.
فضای نوین گردشگری و ارتباطات ، جمعی از علاقه مندان و متخصصین گردشگری ، کوهنوردی ، آی تی  را برآن داشت  گام های بزرگی را در راستای رسیدن به اهداف این جامعه علاقه‌مند و ماجراجو با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی گردشگری و کوهنوردی فراهم نمایند.
شرکت گردشگری مهروماه، به عنوان یکی از فعالان عرصه گردشگری الکترونیک  با گنجینه ای از اطلاعات جامع و گسترده در رزرو آنلاین بلیط، هتل و تورها از طریق سایت هایی همچون Savosh, egardeshو  iranhotel، با مشارکت تخصصی برند ققنوس ، از برترین های حوزه ی تجهیزات کوهنوردی ،کمپینگ و سفر با نیت برآورده کردن نیازها و نیکی رساندن به گردشگران ، فروشگاه اینترنتی یانا را برای افزایش سطح  کیفیت سفرها و آسایش گردشگران مبتدی و حرفه ای راه اندازی کرده است.
فروشگاه اینترنتی یانا در برگیرنده تولید، پخش، فروش، پشتیبانی، آموزش و پژوهش در ارتباط با کالاها و خدمات مرتبط با گردشگری ،کوهنوردی  ، کمپینگ و... خواهد بود. و افسانه ی  یک فروشگاه  منحصر بفرد و درخشان را به حقیقت تبدیل کرده است.

این همکاری سرآغازی ایست برای ظهور برترین خدمات و محصولات در حوزه های گردشگری و کوهنوردی  
 با یانا کامل سفر کن...

کالاهای گروه

داستان ما

داستان ما