ورود / ثبت نام
خوش آمدید
رهگيري سفارش

داستان ما

داستان ما

 

درباره شرکت ما

تخصص، پشتکار ، امید

با همه ی روزمرگی های زندگی، سفر کردن از ساحل دریا تا رفیع ترین قله ها، لذتی وصف ناپذیر را برایمان به ارمغان می آورد. رشد چشمگیر پیشرفتهای گردشگری که با زندگی و روابط اجتماعی هرروزه‌ی مردم عجین شده، توانسته بستری مناسب برای انتخاب بهترین خدمات و برنامه ریزی سفری راحت را فراهم کند.
فضای نوین گردشگری و ارتباطات، جمعی از علاقه مندان و متخصصین گردشگری، کوهنوردی و IT را برآن داشت تا گام های بزرگی را در راستای رسیدن به اهداف این جامعه علاقمند و ماجراجو با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی گردشگری و کوهنوردی فراهم نمایند.
شرکت گردشگری مهروماه، به عنوان یکی از فعالان عرصه گردشگری الکترونیک  با گنجینه ای از اطلاعات جامع و گسترده در رزرو آنلاین بلیط، هتل و تورها از طریق سایت هایی همچون Savosh, egardeshو  iranhotel، با مشارکت تخصصی برند ققنوس، به عنوان یکی از برترین های حوزه ی تجهیزات کوهنوردی ،کمپینگ و سفر، با نیت برآورده کردن نیازها و نیکی رساندن به گردشگران و کوهنوردان، فروشگاه اینترنتی یاناکوه را برای افزایش سطح کیفیت برنامه های سفر و کوهنوردی و آسایش افراد مبتدی و حرفه ای راه اندازی کرده است.
فروشگاه اینترنتی یاناکوه در برگیرنده تولید، پخش، فروش، پشتیبانی، آموزش و پژوهش در ارتباط با کالاها و خدمات مرتبط با گردشگری، کوهنوردی، کمپینگ و... خواهد بود و در تلاش است تا افسانه ی  یک فروشگاه  منحصر بفرد و درخشان را به حقیقت تبدیل کند.

این همکاری سرآغازی ایست برای ظهور برترین خدمات و محصولات در حوزه های گردشگری و کوهنوردی  
 با یانا کامل سفر کن...